HURAGAN NA TURNIEJU KGHM KIDS CUP

W niedzielę 17.06.2018, nasi najmłodsi zawodnicy wzięli udział w

II edycji turnieju KGHM KIDS CUP w Lubinie.

Huragan reprezentowali :Michał Andryjasik, Marcin Buchowski, Paweł Dachowski, Jan Garon, Jakub Gładysz, Igor Gralak, Łukasz Jachimowski, Karol Nowaczewski, Oliwier Nowaczewski, Dawid Nowaczewski, Jakub Orlewski, Bartosz Piorun, Cyprian Rudzicki, Kamil Semeniuk, Jakub Urban. W turnieju jednocześnie na szesnastu boiskach rozgrywane były mecze 96 drużyn, ok. 1300 zawodników wzięło udział w niesamowitym wydarzeniu sportowym. .

Nasi zawodnicy grali z takimi drużynami jak:

Grom Gromadzyn, KS Polkowice II, Dąb Siedliska, Forza Wrocław, Kuźnia Jawor.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone, a myślą przewodnia turnieju nie była wygrana czy przegrana, ale dobra zabawa. Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, jak na tak młodych zawodników wykazali się dużą walecznością i ambicjami.

Gratulujemy im tego występu i liczymy na takie same emocje podczas rozgrywek ligowych w sezonie 2018/2019.