Prośba o wsparcie

Drodzy kibice i sympatycy HURAGANU.
Jak wszyscy wiemy jesteśmy w trakcie dużej inwestycji, związanej z poprawą naszej bazy sportowej. Zmiany już są widoczne a to dopiero początek. Chcąc dostosować otoczenie do nowej płyty, przystąpiliśmy do konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski składając projekt w ramach programu: Poprawa Bazy Sportowej, pod tytułem:
„HURAGAN I NOWE BOISKO TO KLUCZ DO SUKCESU” ,
w ramach którego zakupimy i zamontujemy:
* widownię na 50 miejsc dwurzędową,
* dwie nowe bramki aluminiowe o wymiarach 7,32x2,44,
* oraz ogrodzimy całą płytę boiska - ok. 150 słupków i 300 metrów siatki.
Cały projekt wyniesie: 29 698,98 zł
z Urzędu Marszałkowskiego otrzymaliśmy dotację w wysokości : 14 000,00 zł cała reszta jest naszym kosztem. Aby zamknąć projekt na dzień dzisiejszy brakuje nam: 4 938,98 zł
Kwota jest duża, ale mamy nadzieję że wspólnie uda nam się zamknąć projekt, a już w nowym sezonie rozgrywkowym będziemy mogli być dumni z naprawdę pięknego obiektu.
Tak więc zwracamy się do naszych sympatyków, o wsparcie, każda złotówka się liczy i jest na wagę złota. W załączeniu podaję nasz numer konta na które można wpłacać dobrowolne kwoty z dopiskiem ”Darowizna dla Huraganu”.
Stowarzyszenie Piłkarskie LZS” Huragan”
Bank Spółdzielczy : 89 8658 1019 3900 2394 2000 0010
Jest to nasz wspólny cel, więc działajmy razem!!!!!!!!
Oczywiście gotówka jest nam tylko potrzebna do opłacenia konkretnych faktur, ogrom pracy który nas czeka jest bezcenny!
Abyście mieli wgląd do tego co będzie już wkrótce na naszym boisku załączam skan oferty nowej widowni, oraz potwierdzenie otrzymanej dotacji.

Z piłkarskim pozdrowieniem
Stowarzyszenia Piłkarskiego