ZAKOŃCZENIE RUNDY JESIENNEJ DRUŻYNY MŁODZIKÓW

Za nami zakończenie sezonu 2019r. drużyny Młodzików- którzy po raz pierwszy w historii naszego Klubu, byli zgłoszeni do ligowych rozgrywek. Huragan reprezentowały dzieci z rocznika 2007 i młodsi, i naprawdę jesteśmy bardzo dumni z takiej reprezentacji. Drużyna rozegrała 12 meczy, i z meczu na mecz, nasze dzieciaki stawały się DRUŻYNĄ , a nie tylko kolegami ze szkoły. W każdym meczu woli walki i zwycięstwa mogła by pozazdrościć nie jedna drużyna seniorska. Obserwując chłopców z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że możemy być spokojni o przyszłość Huraganu, rosną nam naprawdę godni zastępcy naszych seniorów. Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom za zaangażowanie i wsparcie, a zwłaszcza bardzo dziękuję Krystynie która dbała o wygląd najmłodszych „huraganistów” i Piotrowi który wspierał nas swoją obecnością i dobrymi radami na każdym meczu.

Zakończony sezon uważam za bardzo udany, a kwintesencją tych wszystkich meczy był ostatni mecz rozegrany w Jaworze, gdzie nasi „huraganiści” rozegrali najlepsze spotkanie od początku rundy, emocji było tyle, że po zakończonym meczu musieliśmy studzić je na basenie, gdzie świętowaliśmy zakończenie sezonu. Jeszcze raz chłopcy bardzo wam gratulujemy!!!!!!!!!

W załączeniu foto relacja z wszystkich meczy!

Powiązana galeria: