DRODZY KIBICE I SYMPATYCY HURAGANU!!!

Za nami kolejny rok naszej działalności, bardzo ważny rok w historii naszego klubu bo jubileuszowy, nasze zmagania piłkarskie trwają od 70 lat, i tak jak podczas pierwszego meczu w 1949 r., tak i dzisiaj na każdym meczu nasi zawodnicy zostawiają kawał serca i zdrowia reprezentując nasze barwy. Dziękujemy Wam za te emocje, to Wy jesteście „HURAGANEM” to Wy go tworzycie- te słowa kieruję do każdego zawodnika- od Młodzika po Seniora, niezależnie na której pozycji gracie panowie jesteście „WIELCY”. Na słowa uznania zasługuje również Nasz trener Grzegorz Górajec, to za jego sprawą nasza drużyna utrzymuje się w czołówce tabeli. Dziękujemy że jesteś z nami, oraz - Gratulujemy nowej funkcji w życiu prywatnym, chyba najważniejszej funkcji w życiu a mianowicie bycia „TATĄ” oraz witamy w naszej Huraganowej rodzinie małego JasiaJ

Nasze Stowarzyszenie realizuje swoje cele między innymi poprzez pozyskiwanie środków w ogłaszanych konkursach i tak było w minionym roku, przystąpiliśmy i zrealizowaliśmy dwa projekty:

-program KLUB ogłoszony przez Ministerstwo Sportu -10000zł

-realizacja zadania publicznego Gminy Pielgrzymka z dotacją -25 000,00zł.

Nasz wkład finansowy do obu projektów wyniósł: 8277,63 zł.

Oba projekty zostały pozytywnie rozliczone i zakończone.

Jeżeli chodzi o sprawy inwestycyjne stowarzyszenia, to mamy powody do dumy. Z ogromną przyjemnością informujemy że w końcu zakończone zostały prace związane z modernizacją płyty boiska. Nowe pole gry zostało już wytyczone, i trwają prace instalacji: piłko-chwytów, wiat dla zawodników, oraz nowiuśkich bramek. Po mino tego że nie uzyskaliśmy wsparcia finansowego do naszego projektu w sprawie instalacji sieci nawadniającej boiska z UMWD, udało nam się zainstalować ja z własnych środków. Koszt instalacji wyniósł 3028,74zł., i dotyczył tylko i wyłącznie zakupu materiałów, wszystkie prace bezpłatnie zostały wykonane przez nas samych, mam tu na myśli zawodników i przyjaciół, ale nie było by to możliwe bez koordynatorów całej inwestycji: Kamila Karolczyk i Filipa Odziemek, za co bardzo dziękujemy. Aby całkowicie zakończyć inwestycję musimy jeszcze zakupić pompę która wzmocni ciśnienie wody, ale to już pozostawiliśmy na ten rok.

W tym miejscu chciała bym podziękować Grupie Ratownictwa Powodziowego z komendantem na czele Bartłomiejem Andrzejewskim, którzy wspomagali nas w podlewaniu boiska za nim jeszcze zainstalowaliśmy system nawadniający.

W minionym roku udało nam się również zakupić traktorek- kosiarkę, której zakup był niezbędny przy nowej nawierzchni trawiastej, koszt traktora to:10900,00zł. Kwotę w wysokości 8000,00zł., pozyskaliśmy na podstawie umowy partnerskiej podpisanej z Gminą Pielgrzymka- i tu dziękujemy p. Wójtowi. Pozostałą kwotę w wysokości 2900,00zł. udało nam się uzbierać dzięki waszemu wsparciu finansowemu. Bardzo dziękujemy osobom które odpowiedziały na nasz apel i wpłaciły datki na nasze konto właśnie na ten cel, i są to:

Lesław Witkowski, Michał Odziemek, Natalia Witkowska, Arkadiusz Witkowski, Damian Hołyszewski, Konrad Gawron, Mariola Olechno i Marek Śliwowski oraz nasz zagraniczny przyjaciel p. Alain Schwarz z Francji.

Brakującą kwotę wpłacił adwokat p. Ernest Ziemianowicz właściciel Kancelarii Adwokackiej z Wlenia, z którym podpisaliśmy umowę na sponsoring.

Dziękujemy p. Ernestowi za wsparcie i życzymy sobie i Panu owocnej współpracy.

Dziękujemy również osobom którzy przekazali na nasze stowarzyszenie swój 1% podatku dochodowego. W tym roku pozyskaliśmy, kwotę w wysokości 776,70zł.

Bardzo dziękujemy i liczymy na Wasze wsparcie również w tym roku.

Warto wspomnieć że udało mam się również zakpić wózek do malowania linii - dzięki Waszej spontanicznej zbiórce na jednym z meczy, mogliśmy pozwolić sobie na trochę lepszy model, wraz z farbą oraz znacznikami do boiska – koszt inwestycji to 2397,00zł.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę oraz wpłacającym w tym wypadku anonimowo.

Kończąc podsumowanie roku 2019r. jeszcze raz z całego serca dziękujemy wszystkim za wszelakie wsparcie, które nam okazujecie, zarówno te finansowe jak i te osobowe, przy wszelkiego rodzaju pracach. Wasza obecność na naszych meczach, na zabawach umacnia nas tylko w przekonaniu że to co robimy ma Wasze całkowite poparcie.

Dziękujemy!!!!!!!!

Celem nadrzędnym dla nas jest zagrać już tej wiosny swój pierwszy mecz na naszym boisku w Proboszczowie, termin jest już wyznaczony- 15.03.2020. Mamy nadzieję że będzie to wspaniały rok, a rozpocznie się wielkim powrotem - Huraganu na swoje własne boisko.

Zarząd Stowarzyszenia

Piłkarskiego Huragan Proboszczów