DRODZY KIBICE I SYMPATYCY HURAGANU

Już oficjalnie wiemy że runda wiosenna sezonu 2019/2020 się nie odbędzie, w związku z pandemią, chodzi o bezpieczeństwo zawodników jaki i kibiców. Z zaleceniami odgórnymi trudno nam dyskutować, jednak czasu bez rozgrywek nie marnujemy, przeznaczyliśmy go na poprawę naszej infrastruktury. Mamy nadzieję że to jak zmienia się nasze boisko każdy widzi, zamontowaliśmy wiaty dla zawodników, piłko-chwyty, nowe bramki, oraz siedziska do widowni, usadowiliśmy również nowe ławki z krzesełkami. Jeżeli chodzi o ławki to pomysł i wykonanie jest nasze, ale nie udało by nam się ich zmontować bez pomocy Marcina Czecha, który nawiązał współpracę z firmą: Grupa Euromill Sp. z o.o. ze Złotoryi, która wygięła rury służące jako podstawa. Usługę wygięcia rur, firma: Euromill Sp. z o.o. wykonała za darmo, za co serdecznie dziękujemy!!!!!. Nie możemy tu nie wspomnieć również o Mariuszu Dachowskim, który pomagał w spawaniu oraz malowaniu tych że ławek. Oczywiście to jeszcze nie wszystkie ławki, kolejne montują się już w „Naszym Huraganowym” garażu.

Jeżeli chodzi o szatnię to miło nam poinformować iż, nasze marzenia staną się faktem, długo obiecywana szatnia przez p. Wójta stanie się rzeczywistością, przetarg został ogłoszony- zakończony, firma wybrana, termin budowy do końca marca 2021r. Czekamy z niecierpliwością. Aby móc spełnić podstawowe wymagania PZPN, musieliśmy przeprosić się ze starą szatnią i ją reaktywować, i tak, wszystkie pomieszczenia zostały odmalowane wymieniona została wykładzina, wymieniliśmy drzwi oraz położyliśmy kostkę przed nimi. W całej szatni rozprowadziliśmy instalację elektryczną, jeszcze czeka nas pomalowanie ścian zewnętrznych ale to już niebawem. Dziękujemy Piotrowi Jachimowskiemu za pomoc w reaktywacji naszej starej szatni. Piotr ty wiesz że jesteś niezastąpiony!!!!!!! Wielkie Dzięki!!!!

Jeżeli chodzi o nawierzchnię trawiastą to prace cały czas trwają, ciągłe koszenie nawożenie, podlewanie przynoszą efekty, mamy nadzieje widoczne dla wszystkich. W minionym tygodniu część prac zleciliśmy Centrum Sportu Amatorskiego, firmie która na temat murawy wie wszystko, i to za ich sprawą, no i oczywiście po części naszym pracom, murawa wygląda jak wygląda. Prace wykonane przez firmę CSA związane były z piaskowaniem, szczotkowaniem, napowietrzaniem i wieloma innymi czynnościami które są niezbędne aby mieć nieskazitelną nawierzchnie. Aby piaskowanie mogło się odbyć, potrzebowaliśmy ok. 60 ton piasku, który został nam podarowany przez p. Mieczysława Jędrasiaka, właściciela Żwirowni w Czaplach, a transport został ufundowany przez

p. Pawła Stolarczyka, który dostarczył ten piasek na nasze boisko.

Serdecznie dziękujemy!!!!!!!!!!.

Przed nami kolejne wyzwanie którego nie przewidzieliśmy, a niestety jest konieczne aby dotychczasowa praca nie poszła na marne. Musimy wykopać studnie która umożliwi nam stałe podlewanie płyty boiska. Przewidziany wywiert jeszcze w tym miesiącu, koszt w zależności na jakiej głębokości znajdziemy wodę ale trzeba się liczyć z kwotą ok. 10000,00-12000,00zł. Szczerze powiedziawszy liczymy tu w dużej mierze na fundusz sołecki wsi Proboszczów, ale musimy poczekać na decyzje w sprawie sposobu organizacji zebrania wiejskiego. O postępach w pracach będziemy informować na bieżąco.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za wsparcie i pomoc!!!!!!, nawet drobna rzecz zrobiona na rzecz klubu przynosi korzyści dla wszystkich mieszkańców Proboszczowa, bo to co robimy jest dla nas wszystkich!!!!!!!!!

Zarząd i Zawodnicy

Stowarzyszenia Piłkarskiego