Andrzejki Andrzejki i po Andrzejkach

Andrzejki Andrzejki  i po Andrzejkach

Andrzejki Andrzejki i po Andrzejkach…w wydaniu „HURAGANU”

W minioną sobotę mieliśmy ogromną przyjemność gościć i bawić się , z niesamowitymi „ludźmi” którzy postanowili spędzić tegoroczne Andrzejki właśnie z Nami. Zabawa była przednia, wszyscy bawiliśmy się cudownie, za co z całego serca dziękujemy, zresztą w naszym wydaniu nie mogło by być inaczej???.

Ale zabawa zabawą choć najlepsza, najpierw trzeba ją przygotować, i właśnie z tego miejsca, chcieli byśmy bardzo podziękować tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę w pomocy w przygotowaniach. I tak, bardzo dziękujemy rodzicom drużyny młodzików- którzy zabezpieczyli naszą zabawę w przepyszne ciasta. Dziękujemy Krystynie i Piotrowi Jachimowskim, Karolinie Sienkiewicz, Iwonie Piskorskiej, Natalii i Andrzejowi Nowaczewskim, Aleksandrze Kośka, Emili Bałut, oraz Sylwii Janikowskiej.

Drogie Panie i Drodzy Panowie z Wami rzeczy niemożliwe stają się możliwe.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami , że wspieracie nasze stowarzyszenie, nie tylko na boisku kibicując naszym drużynom.

To sama przyjemność organizować takie zabawy.

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!

„RAZEM TWORZYMY HISTORIĘ”