zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wilkowianka Wilków
Zjednoczeni Snowidza
0:1
Bazalt Piotrowice
Radziechowianka Radziechów
2:3
Park Targoszyn
Czarni II Rokitki
5:1
Błękitni Kościelec
Skora Jadwisin
13:2
Burza Gołaczów
Orzeł Zagrodno
3:4
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Fenix Pielgrzymka
1:1
Huragan Proboszczów
Nysa Wiadrów
0:2
KS Męcinka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Gołaczów
Pauza
Wilkowianka Wilków
3:1
Radziechowianka Radziechów
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
2:4
Nysa Wiadrów
Bazalt Piotrowice
1:7
KS Męcinka
Błękitni Kościelec
2:3
Skora Jadwisin
Park Targoszyn
1:4
Fenix Pielgrzymka
Zjednoczeni Snowidza
0:6
Czarni II Rokitki
Huragan Proboszczów
0:2
Orzeł Zagrodno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Błękitni Kościelec
Skora Jadwisin
6:0
Zjednoczeni Snowidza
Orzeł Zagrodno
2:1
Park Targoszyn
Fenix Pielgrzymka
0:2
Wilkowianka Wilków
KS Męcinka
3:2
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Nysa Wiadrów
2:1
Huragan Proboszczów
Radziechowianka Radziechów
4:1
Burza Gołaczów
Czarni II Rokitki
5:2
Bazalt Piotrowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Snowidza
Pauza
Wilkowianka Wilków
2:2
Orzeł Zagrodno
Bazalt Piotrowice
0:2
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Błękitni Kościelec
6:1
Radziechowianka Radziechów
Park Targoszyn
1:1
Nysa Wiadrów
Burza Gołaczów
2:4
Fenix Pielgrzymka
Czarni II Rokitki
1:4
Skora Jadwisin
Huragan Proboszczów
1:3
KS Męcinka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Czarni II Rokitki
Skora Jadwisin
16:1
Bazalt Piotrowice
Orzeł Zagrodno
3:0
Burza Gołaczów
Fenix Pielgrzymka
4:1
Błękitni Kościelec
KS Męcinka
3:0
Park Targoszyn
Nysa Wiadrów
1:0
Wilkowianka Wilków
Radziechowianka Radziechów
1:5
Zjednoczeni Snowidza
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
1:3
Huragan Proboszczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skora Jadwisin
Pauza
Bazalt Piotrowice
0:2
Huragan Proboszczów
Wilkowianka Wilków
0:3
KS Męcinka
Błękitni Kościelec
4:1
Orzeł Zagrodno
Park Targoszyn
3:2
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Zjednoczeni Snowidza
1:4
Fenix Pielgrzymka
Burza Gołaczów
1:3
Nysa Wiadrów
Czarni II Rokitki
2:1
Radziechowianka Radziechów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zagrodno
8:1
Zjednoczeni Snowidza
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
3:1
Wilkowianka Wilków
Fenix Pielgrzymka
5:2
Czarni II Rokitki
KS Męcinka
7:2
Burza Gołaczów
Nysa Wiadrów
2:1
Błękitni Kościelec
Radziechowianka Radziechów
3:4
Skora Jadwisin
Huragan Proboszczów
2:3
Park Targoszyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Radziechowianka Radziechów
Skora Jadwisin
6:1
Fenix Pielgrzymka
Bazalt Piotrowice
2:7
Park Targoszyn
Błękitni Kościelec
1:5
KS Męcinka
Zjednoczeni Snowidza
0:11
Nysa Wiadrów
Burza Gołaczów
1:3
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Czarni II Rokitki
1:6
Orzeł Zagrodno
Wilkowianka Wilków
3:2
Huragan Proboszczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Pielgrzymka
Pauza
Orzeł Zagrodno
2:3
Skora Jadwisin
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:4
Błękitni Kościelec
KS Męcinka
5:1
Zjednoczeni Snowidza
Nysa Wiadrów
3:0
Czarni II Rokitki
Park Targoszyn
1:3
Wilkowianka Wilków
Radziechowianka Radziechów
0:1
Bazalt Piotrowice
Huragan Proboszczów
6:1
Burza Gołaczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Zagrodno
Skora Jadwisin
1:1
Nysa Wiadrów
Bazalt Piotrowice
2:0
Wilkowianka Wilków
Błękitni Kościelec
1:0
Huragan Proboszczów
Zjednoczeni Snowidza
2:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Radziechowianka Radziechów
0:10
Fenix Pielgrzymka
Burza Gołaczów
1:5
Park Targoszyn
Czarni II Rokitki
1:3
KS Męcinka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Wiadrów
Pauza
Wilkowianka Wilków
2:2
Burza Gołaczów
Orzeł Zagrodno
4:0
Radziechowianka Radziechów
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
3:0
Czarni II Rokitki
Fenix Pielgrzymka
6:2
Bazalt Piotrowice
KS Męcinka
1:1
Skora Jadwisin
Park Targoszyn
2:4
Błękitni Kościelec
Huragan Proboszczów
2:2
Zjednoczeni Snowidza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Męcinka
Pauza
Skora Jadwisin
3:2
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Fenix Pielgrzymka
4:3
Orzeł Zagrodno
Bazalt Piotrowice
3:2
Burza Gołaczów
Błękitni Kościelec
1:1
Wilkowianka Wilków
Zjednoczeni Snowidza
1:1
Park Targoszyn
Radziechowianka Radziechów
1:6
Nysa Wiadrów
Czarni II Rokitki
3:5
Huragan Proboszczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Pauza
Wilkowianka Wilków
2:1
Zjednoczeni Snowidza
Orzeł Zagrodno
5:0
Bazalt Piotrowice
KS Męcinka
4:0
Radziechowianka Radziechów
Nysa Wiadrów
0:1
Fenix Pielgrzymka
Park Targoszyn
5:0
Czarni II Rokitki
Huragan Proboszczów
5:0
Skora Jadwisin
Burza Gołaczów
2:5
Błękitni Kościelec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Proboszczów
Pauza
Skora Jadwisin
3:2
Park Targoszyn
Orzeł Zagrodno
6:2
Nysa Wiadrów
Fenix Pielgrzymka
3:0
KS Męcinka
Bazalt Piotrowice
2:3
Błękitni Kościelec
Zjednoczeni Snowidza
1:1
Burza Gołaczów
Radziechowianka Radziechów
0:2
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Czarni II Rokitki
0:6
Wilkowianka Wilków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Park Targoszyn
Pauza
Wilkowianka Wilków
2:3
Skora Jadwisin
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
3:2
Fenix Pielgrzymka
KS Męcinka
4:1
Orzeł Zagrodno
Błękitni Kościelec
7:2
Zjednoczeni Snowidza
Nysa Wiadrów
3:0
Bazalt Piotrowice
Huragan Proboszczów
7:0
Radziechowianka Radziechów
Burza Gołaczów
5:2
Czarni II Rokitki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilkowianka Wilków
Pauza
Błękitni Kościelec
4:0
Czarni II Rokitki
Bazalt Piotrowice
4:0
Zjednoczeni Snowidza
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
4:3
Orzeł Zagrodno
KS Męcinka
4:0
Nysa Wiadrów
Park Targoszyn
5:2
Radziechowianka Radziechów
Huragan Proboszczów
8:2
Fenix Pielgrzymka
Burza Gołaczów
2:4
Skora Jadwisin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Gołaczów
Pauza
KS Męcinka
3:0
Bazalt Piotrowice
Skora Jadwisin
2:1
Błękitni Kościelec
Fenix Pielgrzymka
1:3
Park Targoszyn
Nysa Wiadrów
1:0
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Radziechowianka Radziechów
2:6
Wilkowianka Wilków
Orzeł Zagrodno
2:0
Huragan Proboszczów
Czarni II Rokitki
6:0
Zjednoczeni Snowidza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kościelec
Pauza
Wilkowianka Wilków
1:5
Fenix Pielgrzymka
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:4
KS Męcinka
Bazalt Piotrowice
0:2
Czarni II Rokitki
Park Targoszyn
1:6
Orzeł Zagrodno
Zjednoczeni Snowidza
0:2
Skora Jadwisin
Huragan Proboszczów
2:0
Nysa Wiadrów
Burza Gołaczów
1:3
Radziechowianka Radziechów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Snowidza
Pauza
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
3:1
Bazalt Piotrowice
KS Męcinka
4:0
Huragan Proboszczów
Radziechowianka Radziechów
3:2
Błękitni Kościelec
Nysa Wiadrów
8:2
Park Targoszyn
Skora Jadwisin
1:3
Czarni II Rokitki
Orzeł Zagrodno
4:2
Wilkowianka Wilków
Fenix Pielgrzymka
2:5
Burza Gołaczów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Rokitki
Pauza
Wilkowianka Wilków
2:2
Nysa Wiadrów
Bazalt Piotrowice
0:3
Skora Jadwisin
Błękitni Kościelec
3:1
Fenix Pielgrzymka
Park Targoszyn
0:4
KS Męcinka
Zjednoczeni Snowidza
0:3
Radziechowianka Radziechów
Burza Gołaczów
2:7
Orzeł Zagrodno
Huragan Proboszczów
1:2
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Skora Jadwisin
Pauza
Orzeł Zagrodno
3:2
Błękitni Kościelec
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
4:0
Park Targoszyn
Fenix Pielgrzymka
5:1
Zjednoczeni Snowidza
KS Męcinka
3:0
Wilkowianka Wilków
Nysa Wiadrów
5:3
Burza Gołaczów
Radziechowianka Radziechów
3:1
Czarni II Rokitki
Huragan Proboszczów
3:2
Bazalt Piotrowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bazalt Piotrowice
Pauza
Park Targoszyn
2:3
Huragan Proboszczów
Skora Jadwisin
10:0
Radziechowianka Radziechów
Wilkowianka Wilków
3:2
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Błękitni Kościelec
4:2
Nysa Wiadrów
Zjednoczeni Snowidza
0:6
Orzeł Zagrodno
Burza Gołaczów
1:3
KS Męcinka
Czarni II Rokitki
2:7
Fenix Pielgrzymka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziechowianka Radziechów
Pauza
KS Męcinka
0:1
Błękitni Kościelec
Orzeł Zagrodno
7:1
Czarni II Rokitki
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
3:2
Burza Gołaczów
Fenix Pielgrzymka
3:7
Skora Jadwisin
Nysa Wiadrów
3:0
Zjednoczeni Snowidza
Park Targoszyn
2:1
Bazalt Piotrowice
Huragan Proboszczów
3:1
Wilkowianka Wilków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Fenix Pielgrzymka
Pauza
Wilkowianka Wilków
3:3
Park Targoszyn
Bazalt Piotrowice
1:2
Radziechowianka Radziechów
Zjednoczeni Snowidza
0:8
KS Męcinka
Skora Jadwisin
3:0
Orzeł Zagrodno
Błękitni Kościelec
3:0*
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Burza Gołaczów
1:3
Huragan Proboszczów
Czarni II Rokitki
4:6
Nysa Wiadrów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zagrodno
Pauza
Park Targoszyn
4:1
Burza Gołaczów
Wilkowianka Wilków
4:0
Bazalt Piotrowice
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
1:0
Zjednoczeni Snowidza
KS Męcinka
4:0
Czarni II Rokitki
Nysa Wiadrów
3:0
Skora Jadwisin
Fenix Pielgrzymka
1:3
Radziechowianka Radziechów
Huragan Proboszczów
1:6
Błękitni Kościelec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nysa Wiadrów
Pauza
Błękitni Kościelec
1:0
Park Targoszyn
Bazalt Piotrowice
1:3
Fenix Pielgrzymka
Zjednoczeni Snowidza
3:2
Huragan Proboszczów
Skora Jadwisin
0:2
KS Męcinka
Burza Gołaczów
8:1
Wilkowianka Wilków
Radziechowianka Radziechów
5:2
Orzeł Zagrodno
Czarni II Rokitki
0:5
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Męcinka
Pauza
Wilkowianka Wilków
0:2
Błękitni Kościelec
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
0:1
Skora Jadwisin
Orzeł Zagrodno
5:3
Fenix Pielgrzymka
Nysa Wiadrów
2:4
Radziechowianka Radziechów
Park Targoszyn
2:0
Zjednoczeni Snowidza
Huragan Proboszczów
4:2
Czarni II Rokitki
Burza Gołaczów
4:1
Bazalt Piotrowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Pauza
Bazalt Piotrowice
0:3
Orzeł Zagrodno
Zjednoczeni Snowidza
1:4
Wilkowianka Wilków
Radziechowianka Radziechów
1:10
KS Męcinka
Skora Jadwisin
3:4
Huragan Proboszczów
Fenix Pielgrzymka
6:4
Nysa Wiadrów
Błękitni Kościelec
1:0
Burza Gołaczów
Czarni II Rokitki
3:3
Park Targoszyn
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Proboszczów
Pauza
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
1:5
Radziechowianka Radziechów
Wilkowianka Wilków
3:3
Czarni II Rokitki
KS Męcinka
6:2
Fenix Pielgrzymka
Błękitni Kościelec
8:0
Bazalt Piotrowice
Nysa Wiadrów
5:7
Orzeł Zagrodno
Park Targoszyn
2:3
Skora Jadwisin
Burza Gołaczów
4:1
Zjednoczeni Snowidza
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Park Targoszyn
Pauza
Skora Jadwisin
9:3
Wilkowianka Wilków
Orzeł Zagrodno
1:5
KS Męcinka
Fenix Pielgrzymka
2:2
Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Bazalt Piotrowice
0:2
Nysa Wiadrów
Zjednoczeni Snowidza
1:5
Błękitni Kościelec
Radziechowianka Radziechów
2:4
Huragan Proboszczów
Czarni II Rokitki
1:12
Burza Gołaczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij