Drodzy zawodnicy i sympatycy „HURAGANU” Proboszczów.

Za nami kolejny rok, naszej działalności, który uważam za bardzo udany.

Nasza drużyna Juniorska zakończyła sezon 2016/2017 oraz półmetek 2017/2018 na pierwszym miejscu, oraz wysoką bezpieczną lokatę naszych seniorów, również możemy uznać za duży sukces, z którego wszyscy wspólnie możemy się cieszyć, i być dumni.

Ten rok był dla Nas wyzwaniem jeżeli chodzi o nasze zaplecze sportowe, remont naszego boiska, wymusiło na nas zmianę, naszej siedziby klubowej, do Twardocic, gdzie spotkaliśmy się z dużą sympatia mieszkańców, co nie zmienia faktu że liczymy dni do powrotu na nasze boisko, którego modernizacja małymi bo małymi krokami ale zbliża się ku końcowi. Bardzo dziękujemy osobą, którzy pomogli nam w doprowadzeniu szatni do stanu w jakim się obecnie znajduje, pracy było naprawdę sporo, ale jak zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie naszych wiernych kibiców, Kamila, Piotra, Marcina, Krysi i p. Edeka, no i oczywiście samych zawodników drużyny juniorskiej i seniorskiej.

Jeżeli chodzi o nasze Statutowe cele to chciała bym podziękować wszystkim osobą którzy zdecydowali się Nas wesprzeć, przekazując 1% swojego podatku dochodowego. Poprzez nawiązanie współpracy z Fundacja Młodzi Młodym, uzyskaliśmy łącznie z 1% ,kwotę w wysokości 657,63zł.

Bardzo dziękujemy i liczymy na Wasze wsparcie również w tym roku.

Dziękujemy również za wsparcie: Bartoszowi Jeziorskiemu i Salonowi Play Złotoryja, Fundacji ESPA, Firmie Virtual Soft, oraz p. Michałowi Żelazko, każde nawet najmniejsze wsparcie, ma dla nas ogromne znaczenie.

Oczywiście bardzo dziękujemy państwu Konopka, na których zawsze możemy liczyć, w każdej sprawie, a już na wiosnę będziemy mogli pochwalić się nowymi strojami drużyny juniorów, czekamy z nie cierpliwością na pierwszy gwizdek rundy wiosennej.

Rok kończymy z podniesiona głowa, i dumni z naszych osiągnięć, nie tylko sportowych, nasz trener zajął w plebiscycie ogłoszonym przez gazetę Wrocławską, III miejsce na najlepszego trenera na Dolnym Śląsku , mowa oczywiście o Grzegorzu Górajec, naszym dobrym duchu naszego klubu.

Grzegorz to co robisz jest naprawdę wielkie!!!!.

W tym samym plebiscycie Mateusz Nowaczewski, również zajął wysokie II miejsce na najlepszego sportowca Powiatu Złotoryjskiego.

Każdy taki sukces każdego z naszych zawodników i działaczy jest naszym, wspólnym sukcesem!!!!!!!! i powodem do dumy!!!!!!!

Dziękujemy również Dawidowi Rycąbel, który zawsze jest po drugiej stronie obiektywu, i wspiera nas o każdej porze dnia i nocy.

Naszym podziękowaniom nie powinno być końca, bo naprawdę dużo osób na nie zasługuje. Wasze wsparcie na naszych meczach, na imprezach, daje nam duże pokłady siły do dalszej działalności, mamy nadzieję że nie zawiedziemy nikogo, i również z podniesioną głową zakończymy rok 2018, tego życzymy sobie i wszystkim zawodnikom i sympatykom Huraganu Proboszczów

Zarząd Huraganu Proboszczów