Emocjonujący pojedynek

Dziś odbył się zaległy mecz 21 kolejki, który to został odwołany z powodu złego stanu boiska.

Tak emocjonującego spotkania nasi kibice dawno nie oglądali, a to wszystko za sprawą sytuacja na boisku która zmieniała się jak w kalejdoskopie. Po pierwszej połowie nasi zawodnicy schodzili z jednobramkową przewagą wygrywając 1:0, po pięknym golu Dariusza Olechno z rzutu wolnego z około 20 metrów od bramki. Po zmianie stron goście zaatakowali mocniej strzelając wyrównującą bramkę. Kwadrans później przypadkowa ręka w polu karnym Huraganu i 1-2 dla piłkarzy z Piotrowic. Bramka ta bardzo podrażniła zawodników z Proboszczowa i zmusiła ich do szaleńczego ataku. 10 minut przed końcem spotkania wyrównująca bramkę strzelił nasz najlepszy snajper Mateusz Nowaczewski. Gra zaostrzyła się, ale to nadal nasi zawodnicy atakowali częściej. Konsekwencją tego było kilka żółtych kartek oraz jedna czerwona dla gracza z Piotrowic. Z powodu licznych przerw w meczu sędzia postanowił przedłużyć spotkanie o 4 minuty i to właśnie w ostatniej minucie doliczonego czasu gry padła decydująca bramka dla Huragan. Strzelił ją Marek Siwiński który na boisku pojawił się na ostatnie kilkanaście minut. Brawo dla naszych zawodników za grę do końca i walkę do ostatniej piłki.