HURAGAN NA ZAGŁĘBIU

W dniu 15.10.2017, zorganizowaliśmy wyjazd na mecz Zagłebia Lubin –Górnik Zabrze, dla najmłodszych „Huraganistów” w ramach nagrody za systematyczny i sumienny udział w treningach. Czternaścioro naszych najmłodszych zawodników, wraz ze starszymi kolegami z drużyny juniorów, zasiadło na trybunach Zagłębia i kibicowało razem z ponad jedenasto tysięczną widownią wiernych fanów Zagłębia, który nie zawiódł i wygrał z liderem 3:2. Emocji było co niemiara, ale wszyscy bawiliśmy się świetnie.

Po emocjach związanych z meczem, udaliśmy się na przekąskę do McDonald's, gdzie czekały na nas zestawy Heppy Meal i hamburgery, które zostały ufundowane przez radę sołecką na czele z panią sołtys Krystyną Jachimowską. Bardzo Dziękujemy!!!!!!

Na nasz wyjazd niestety nie mógł pojechać jeden z naszych zawodników Kuba Urban, który uległ wypadkowi, i musiał zostać w domu, ale pamiętaliśmy o nim na naszym wyjeździe, i koledzy z drużyny przywieźli mu plakat drużyny Zagłębia, na otarcie łez.

Nasi najmłodsi Huraganiści którzy wzięli udział w wyjeździe :Jasiek Gawron, Jakub Gładysz, Igor Gralak, Dawid Nowaczewski, Karol Nowaczewski, Marcin Buchowski, Paweł Dachowski, Łukasz Joachimowski, Cyprian Rudzicki, Bartosz Piorun, Kamil Semeniuk, Jakub Orlewski, Michał Turkiewicz i Michał Andryjasik.

-TO JEST PRZYSZŁOŚĆ HURGANU-

Powiązana galeria: