PIŁKO-CHWYTY

NASZE NOWE STARE BOISKO

W PROBOSZCZOWIE

wydanie drugie!!!!!

Po zrealizowanym z powodzeniem projekcie, montażu wiat stadionowych, przyszedł czas na drugi projekt, zakup i montaż piłko-chwytów.

Z inicjatywy naszych zawodników z drużyny juniorów zrealizowaliśmy projekt pod nazwą:

”MY MŁODZIEŻ DLA POKOLEŃ”

i możemy cieszyć się piłko-chwytami na naszym

„starym-nowym boisku”.

Projekt został sfinansowany z przy współpracy z

Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą:

„Wsparcie dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez wzmocnienie postaw obywatelskich wśród młodzieży z terenu Dolnego Śląska”.

Cały projekt wyniósł-7400,72

z tego:

Kwota dotacji z Urzędu Marszałkowskiego- 3900,00

Wkład własny -2278,72

Wkład osobowy- zawodników klubu -1222,00

Nasze boisko zyskało na wyglądzie, a klub może teraz z dumą gościć drużyny które przyjeżdżają na rozgrywki.

Z całego serca pragnę podziękować pani sołtys naszej wsi, Krystynie Jachimowskiej, która do samego początku realizacji zadania wspierała naszą inicjatywę, oraz pomogła nam w pokryciu wkładu własnego, na który oczywiście zbieraliśmy wspólnie pieniądze na organizowanych imprezach. Na słowa uznania zasługuje również nasza młodzież, z Grzegorzem Górajec, na czele, to właśnie dla was panowie nie przestaje się chcieć.

Zarząd Stowarzyszenia bardzo dziękuje wszystkim osobą zaangażowanym w każdą fazę realizacji zadania,

zwłaszcza:

-Piotrowi Joachimowskiemu

-Marcinowi Czech

-Piotrowi Nowaczeskiemu

-Dawidowi Rycąbel za zaprojektowanie nowych banerów dla drużyny juniorow,

-Panu Lechowi Konopka za użyczenie ładowarki.

Dziękujemy bardzo!!!!!!

Uważamy że możemy być dumni z posiadanych

piłko-chwytów i niech służą nam jak najdłużej.