Prośba o wsparcie

Drodzy kibice i sympatycy HURAGANU

Jak wszyscy wiemy od dwóch lat, prowadzona jest duża inwestycja mająca na celu całkowite zmodernizowanie naszej płyty boiska. Firma która się tego podjęła „zakończyła” prace w dość nieoczekiwanym momencie, na dość zaawansowanym etapie, jednak nie na tyle zaawansowanym abyśmy mogli sami je zakończyć, po mimo naszych usilnych starań. Koszenie, nawożenie, wałowanie, podlewanie, piaskowanie nie przyniosło oczekiwanego efektu, i w związku z tym wspólnie z wójtem Gminy Pielgrzymka, podjęliśmy decyzję o zleceniu zakończenia prac na naszym boisku, przez wyspecjalizowana firmę, która już od dwóch tygodni prowadzi prace renowacyjne nawierzchni.
Aby osiągnąć oczekiwane efekty co do jakości murawy, musimy kosić trawę kosiarką z koszem, i tu zaczynają się dla nas schody, bo jako stowarzyszenie posiadamy na stanie kosiarkę ręczną, którą zakupiliśmy w 2012r., i która co prawda jest w ciągłym użyciu, ale bardziej jako urządzenie wspomagająca koszenie. W związku z tym, nie mamy wyboru i musimy zainwestować w traktorek - kosiarkę z koszem, której koszt został wyceniony na 10 900,00 zł.
Zdajemy sobie sprawę iż jest to ogromna kwota, ale nie mamy wyboru, chcąc utrzymać nasze boisko, a zwłaszcza nową murawę musimy kosić na „czysto”. Oczywiście światełko w tunelu jest, gdyż na dzień dzisiejszy dysponujemy kwotą: 8000,00 zł, i do uzbierania pozostaje: 2900,00 zł.
Kwota może i nie duża, w porównaniu do kwoty wyjściowej, jednak na dzień dzisiejszy, poza możliwościami finansowymi stowarzyszenia, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą, do naszych sympatyków oraz mieszkańców Proboszczowa, o wsparcie nas w tej inwestycji, która poniekąd będzie służyć nam Wszystkim.
Każda złotówka się liczy, więc bardzo prosimy o wpłaty, na nasze konto z dopiskiem ”Darowizna dla Huraganu”, za które już bardzo serdecznie dziękujemy!!!!!!!

Stowarzyszenie Piłkarskie LZS” Huragan”
Bank Spółdzielczy : 89 8658 1019 3900 2394 2000 0010

Jest to nasz wspólny cel, więc działajmy razem!!!!!!!!

Z piłkarskim pozdrowieniem
Zarząd Stowarzyszenia Piłkarskiego