Podziękowania 2018

Drodzy zawodnicy i sympatycy „HURAGANU”

Za nami kolejny rok, naszej działalności, który zapisze się na kartach naszej klubowej historii, jako rok dużych inwestycji w posiadana bazę sportową.

Na kartach naszej 70-letniej historii zapisze się również ogromny sukces naszej drużyny juniorów, która w sezonie 2017/2018, wywalczyła awans do Dolnośląskiej Ligi Młodzieżowej, z naszym trenerem Grzegorzem Górajec. Brawo Brawo Brawo !!!! Oczywiście wiemy że z przyczyn od nas niezależnych, musieliśmy z wielkim żalem zrezygnować, z tak ciężko wywalczonego awansu(wprowadzona unifikacja przez PZPN).Jeżeli chodzi o naszą pierwszą drużynę czyli seniorów, która dostarcza nam niemałych emocji na każdym meczu, w przepięknym stylu prowadzona przez trenera Grzegorza Górajec, utrzymuje się w czołówce tabeli. Nie możemy oczywiście nie wspomnieć o naszym narybku, najmłodszych „Huraganistach” którzy ambitnie trenują i mam nadzieją że już wiosną będą reprezentować nas w rozgrywkach ligowych.

Rok 2018, jak już wspomnieliśmy jest rokiem dużych inwestycji w poprawę naszej bazy sportowej. Projekt pod nazwą: „HURAGAN I NOWE BOISKO TO KLUCZ DO SUKCESU” został podsumowany i zakończony pod względem formalnym. Cała inwestycja wyniosła :

30 648,98 i dzięki Waszemu wsparciu finansowemu, ale i nie tylko, udało nam się zamknąć projekt. I w tym miejscu bardzo ale bardzo dziękujemy osobom które odpowiedziały na nasz apel i są to:

p. Bartosz Jezierski (salon Play Złotoryia), Krystyna i Paweł Stolarczyk, Lesław Witkowski, Michał Odziemek, Natalia Witkowska i Marek Iskra, Teresa i Edward Andrysiak, Sylwia i Roman Janikowscy ,Iwona i Konrad Gawron, Tadeusza Albrycht, Iwona i Józef Piskorscy i nasz zagraniczny przyjaciel p. Alain Schwarz z Francji. Podziękowania należą się równie Krystynie Jachimowskiej naszej pani sołtys, oraz radzie sołeckiej która również włączyła się w realizację naszego projektu, oraz wszystkim osobom którzy bardzo ale to bardzo czynnie brali udział w licytacjach na ostatniej zabawie. Jednak same wsparcie finansowe, choć bardzo ważne, to nie wszystko, za ogrom pracy włożony w rozwój naszego klubu dziękujemy Piotrowi Jachimowskiemu, który naprawdę bardzo nam pomaga. Piotr wielkie dzięki!!!!. Również nasze podziękowanie kierujemy do : Kamila Karolczyka i Marcina Czech, oni również nigdy nie odmówili nam pomocy, oraz naszym przyjaciółkom Huraganowym które bardzo wspierają nas od tej mniej męskiej, ale nie niej ważnej sprawy i są to : Mariola Olechno, Krystyna Jachimowska, Agnieszka Zarazińska , Sylwia Janikowska , Iwona Piskorska, Dominika Maciejska, Iza Oraczewska, Rozalia Nowaczewska, dziewczyny jesteście kochane!!!!!!

Nie możemy również nie wspomnieć o panu Dariuszu Federowicz - właścicielowi sklepu w Twardocicach, który został sympatykiem naszego klubu i troszczy się o prawidłowe nawadnianie naszych zawodników podczas meczy- wielkie dzięki.

Dziękujemy również osobą którzy przekazali na nasze stowarzyszenie swój 1% podatku dochodowego. W tym roku pozyskaliśmy, kwotę w wysokości 406,64zł.

Bardzo dziękujemy i liczymy na Wasze wsparcie również w tym roku.

Kochani zawodnicy i sympatycy, bardzo dziękuję w imieniu swoim i Jarka za przecudowne wsparcie które okazaliście nam na ostatniej imprezie. Serce rośnie, ale pamiętajcie że my bez Was nic byśmy nie zdziałali. Jesteśmy jednością i razem możemy wszystko!!!!!!!!!!!!.

Naszym podziękowaniom nie powinno być końca, nikogo nie chcieli byśmy pominąć, bo naprawdę dużo osób na te podziękowania zasługuje. Wasze wsparcie na naszych meczach, na imprezach, daje nam ogromne pokłady siły i energii do dalszej działalności. W roku naszego jubileuszu życzymy samych sukcesów naszym sympatykom i zawodnikom Huraganu, i już nie możemy się doczekać inauguracji naszego nowego boiska, podczas mamy nadzieję hucznych obchodów, naszego

70-lecia istnienia klubu.

Huraganu Proboszczów