PROGRAM KLUB 2019

Drodzy kibice i sympatycy Huraganu Proboszczów, z ogromną przyjemnością informujemy iż program klub ogłoszony przez Ministerstwo Sportu na rok 2019,

jest nasz!!!!

Cały projekt będzie opiewał na kwotę 11176,00 z tego klub uzyskał dofinansowanie w wysokości 10000,00. W ramach projektu zakupimy:

komplet bramek o wymiarach 3x155, które są wymagane przy prowadzeniu rozgrywek grupy orlika,

oraz 30 piłek w rozmiarach: 4-10 szt, i 5-20 szt., oraz

uzyskamy możliwość opłacenia naszych trenerów, na podstawie zawarcia z nimi umowy zlecenia.

Jest to przełom, bo do tej pory a działamy od 9 lat, klub z nikim nie podpisywał umów zleceń, i za nic nikomu nie płacił, wszystko co do tej pory robiliśmy, robiliśmy społecznie za przysłowiowe „Dziękuje”.

Projekt jest tak naprawdę kontynuacja naszych dotychczasowych działań , jednak oficjalnie informujemy:

–trener Adam Przydryga, z pomocą Filipa Piotrowskiego- najmłodsi Huraganiści

-trener Grzegorz Górajec- seniorzy i starsza juniorka.

Życzymy samych sukcesów no i oczywiście dobrej owocnej zabawy dla naszych najmłodszych podopiecznych.